icon-search
icon-search
  • D77837B4-9ED4-4DCA-B209-7EB709992D71.jpeg

JUBAH BILAL - white

RM 220.00
- +
icon-bag Add to Cart
Home

 *harga ini hanya SAH untuk pembelian di web site www.adamcorrie.my

MEASUREMENTS 

 SMLXLXXL
SHOULDER17  18  19  2021
BUST4244464850
WAIST4042444648
SLEEVE24242424.525
CUFF99101111
ARMPIT HOLE1819202122
LENGTH5353555757
BOTTOM5858606060


 

* SEBARANG TAWARAN HARGA PROMOSI YANG TERTERA,  HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE INI  SAHAJA. TIDAK SAH  DI BUTIK ATAU DI MANA PORTAL MAYA LAIN. 


PENGHANTARAN 

Penghantaran akan di buat dalam masa 5 hari waktu bekerja pada hari Selasa hingga Jumaat selepas kami menerima pembayaran.

Selepas penghantaran dibuat , nomber tracking akan diberikan melalui email untuk rujukan tuan/puan. 

Terima kasih dan Harap Maklum 




">
Your cart is currently empty.
Continue shopping