• RAMADAN
icon-search
icon-search
  • 1479806999_2692001_z
  • 1479806999_2680537_z
  • jubah bilal.jpeg

ADAM CORRIE : JUBAH BILAL - dark grey

RM 88.00
- +
icon-bag Add to Cart
Home

  • Rekaan Jubah yang exclusive dari Adam Corrie
  • Material kain yang selesa dan tidak panas
  • Jubah berzip untuk memudahkan dan menjimatkan masa pemakainya
  • Pergelangan yang berbutang dan boleh juga memakai cuff link untuk lebih kelihatan elegen.

MEASUREMENTS 

 SMLXLXXL
SHOULDER1718192021
BUST4244464850
WAIST4042444648
SLEEVE24242424.525
CUFF99101111
ARMPIT HOLE1819202122
LENGTH5353555757
BOTTOM58586060
60
 

* SEBARANG TAWARAN HARGA PROMOSI YANG TERTERA,  HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE INI  SAHAJA. TIDAK SAH  DI BUTIK ATAU DI MANA PORTAL MAYA LAIN. 


PENGHANTARAN 

Penghantaran akan di buat dalam masa 5 hari waktu bekerja pada hari Selasa hingga Jumaat selepas kami menerima pembayaran.

Selepas penghantaran dibuat , nomber tracking akan diberikan melalui email untuk rujukan tuan/puan. 

Terima kasih dan Harap Maklum 




">
Your cart is currently empty.
Continue shopping